Nawigacja

Aktualności

Konkurs internetowy!

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Łodzi oraz Narodowy Bank Polski organizują konkurs internetowy, w którym do wygrania są 3 monety kolekcjonerskie NBP z serii „Wyklęci przez komunistów żołnierze niezłomni” oraz materiały edukacyjne IPN.

Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie odpowiedzieć przynajmniej na jedno z trzech pytań, które będą publikowane 1 marca o godz. 9, 12 oraz 15. 

Odpowiedzi należy wysyłać na adres:
patrycja.resel@ipn.gov.pl

Każda dodatkowa poprawna odpowiedź zwiększa szansę na wygraną w konkursie. Oznacza to, że jeżeli ktoś udzieli poprawnej odpowiedzi na więcej niż jedno pytanie, jego imię i nazwisko będzie powielone podczas losowania o tyle razy, ile udzielił on poprawnej odpowiedzi. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni drogą losowania. Laureaci zostaną powiadomieni o tym fakcie pocztą elektroniczną 5 marca 2021 r. 

Nagrody będzie można odebrać po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych lub mailowych w siedzibie Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi, adres: 91-479 Łódź, ul. E. Orzeszkowej 31/35 (budynek D, Oddziałowe Biuro Upamiętniania Walk i Męczeństwa). Organizator przewiduje w uzasadnionych przypadkach możliwość przesłania nagrody pocztą.


W razie pytań prosimy o kontakt. 

 

*Narodowy Bank Polski upamiętnił bohaterstwo i męstwo Żołnierzy Wyklętych serią srebrnych monet kolekcjonerskich pt. „Wykleci przez komunistów żołnierze niezłomni” emitowaną od 2017 r. 

 

 

 

do góry