Nawigacja

Aktualności

Konkurs internetowy!

Z okazji 100. rocznicy uchwalenia Konstytucji marcowej Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Łodzi oraz Narodowy Bank Polski organizują konkurs historyczny, w którym do wygrania są 3 monety kolekcjonerskie NBP z serii „100. rocznica Konstytucji marcowej” oraz materiały edukacyjne IPN!

Aby wziąć udział w konkursie, należy poprawnie odpowiedzieć przynajmniej na jedno z trzech pytań, które będą publikowane 17 marca o godz. 9, 12 oraz 15.

Odpowiedzi należy wysyłać na adres: patrycja.resel@ipn.gov.pl

Każda dodatkowa poprawna odpowiedź zwiększa szansę na wygraną w konkursie. Oznacza to, że jeżeli ktoś udzieli poprawnej odpowiedzi na więcej niż jedno pytanie, jego imię i nazwisko będzie powielone podczas losowania o tyle razy, ile udzielił on poprawnej odpowiedzi.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni drogą losowania.

Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną 22 marca 2021 r.

Nagrody będzie można odebrać po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych lub mailowych w siedzibie Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi, adres: 91-479 Łódź, ul. E. Orzeszkowej 31/35 (budynek D, Oddziałowe Biuro Upamiętniania Walk i Męczeństwa). Organizator przewiduje w uzasadnionych przypadkach możliwość przesłania nagrody pocztą. 

W razie pytań prosimy o kontakt. 

Regulamin konkursu u dołu strony.

 

 

 

 

do góry