Nawigacja

Aktualności

Konkurs internetowy z Narodowym Bankiem Polskim

Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Łodzi oraz Narodowy Bank Polski organizują konkurs internetowy, w którym do wygrania są 3 monety kolekcjonerskie NBP ,,100-lecie polskiej flagi państwowej" oraz publikacje IPN.

Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie podać główne hasło krzyżówki, która wraz z pytaniami zostanie opublikowana 2 maja o godz. 10.
Hasło należy wysyłać na adres: patrycja.resel@ipn.gov.pl
 
Podanie dodatkowo związku głównego hasła krzyżówki z Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej zwiększa szansę na wygraną. Oznacza to, że do puli z której będziemy losować zwycięzców trafią dwa losy z imieniem i nazwiskiem osoby, która udzieliła prawidłowej odpowiedzi w wersji rozszerzonej.​ ​
 
Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni drogą losowania. Laureaci zostaną powiadomieni o tym fakcie pocztą elektroniczną 12 maja 2021 r.
 
Nagrody będzie można odebrać po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych lub mailowych w siedzibie Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi, adres: 91-479 Łódź, ul. E. Orzeszkowej 31/35 (budynek D, Oddziałowe Biuro Upamiętniania Walk i Męczeństwa). Organizator przewiduje w uzasadnionych przypadkach możliwość przesłania nagrody pocztą.

W razie pytań prosimy o kontakt. Regulamin konkursu poniżej.

 

do góry