Nawigacja

Aktualności

82. rocznica Obrony Poczty Polskiej w Gdańsku – konkurs internetowy z NBP

Z okazji 82. rocznicy Obrony Poczty Polskiej w Gdańsku Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Łodzi oraz Narodowy Bank Polski organizują konkurs internetowy, w którym do wygrania są 3 monety kolekcjonerskie NBP „Obrona Poczty Polskiej w Gdańsku” oraz publikacje IPN.

Aby wziąć udział w konkursie, należy poprawnie odpowiedzieć przynajmniej na jedno z trzech pytań, które będą publikowane na naszym profilu facebookowym 30 września o godz. 9, 12 oraz 15. 

Hasło należy wysyłać na adres:  patrycja.resel@ipn.gov.pl

Każda dodatkowa poprawna odpowiedź zwiększa szansę na wygraną w konkursie. Oznacza to, że jeżeli ktoś udzieli poprawnej odpowiedzi na więcej niż jedno pytanie, jego imię i nazwisko będzie powielone podczas losowania o tyle razy, ile udzielił on poprawnej odpowiedzi. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni drogą losowania. Laureaci zostaną powiadomieni o tym fakcie pocztą elektroniczną 8 października 2021 r.

Nagrody będzie można odebrać po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych lub mailowych w siedzibie Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi, adres: 91-479 Łódź, ul. E. Orzeszkowej 31/35 (budynek D, Oddziałowe Biuro Upamiętniania Walk i Męczeństwa). Organizator przewiduje w uzasadnionych przypadkach możliwość przesłania nagrody pocztą.

W razie pytań prosimy o kontakt. 

Regulamin konkursu na dole strony.

do góry