Nawigacja

Aktualności

Konkurs facebookowy „Stan wojenny w regionie łódzkim” – Łódź, 6-10 grudnia 2021 r.

W poniedziałek 6 grudnia 2021 r. o godz. 8.00 na stronie Oddziału IPN w Łodzi na Facebooku rozpocznie się konkurs wiedzy na temat stanu wojennego.

Przez pięć kolejnych dni co dwie godziny (8.00, 10.00, 12.00) będziemy w tym miejscu publikować pytania związane z wydarzeniami sprzed 40. lat. Osoba, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi na konkretne pytanie otrzyma grę edukacyjną "ZnajZnak - Sport", książkę „Procesy polityczne działaczy NSZZ Solidarność w Łodzi w okresie stanu wojennego”, broszurę o Niezależnym Zrzeszeniu Studentów, wpinkę „Znak Polski Walczącej” oraz notes „Archiwum Pełne Pamięci”.

W poszukiwaniu wiedzy o stanie wojennym zachęcamy do odwiedzania naszych portali przystanek historia, polskie miesiące oraz 13 grudnia 81.

Każdego dnia zadamy trzy pytania, co oznacza, że każdego dnia mamy do rozdania aż trzy komplety nagród! Poprawne odpowiedzi będziemy podawali o godz. 14.00. Nagrodę otrzymają osoby, które jako pierwsze udzielą prawidłowej odpowiedzi w facebookowym komentarzu. Więcej szczegółów w regulaminie.

Zapraszamy do udziału!

do góry