Nawigacja

Aktualności

VII Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „Kima” - wojewódzkie eliminacje

Zapraszamy do udziału w przesłuchaniach do I etapu dla województwa łódzkiego, które odbędą się dn. 4 listopada w Domu Kultury „502” przy ul. Andrzeja Sacharowa 18 w Łodzi.

Projekt ten stanowi doskonałe interaktywne narzędzie, zachęcające młodych ludzi do pogłębiania swojej wiedzy na temat najnowszej historii Polski. Dla ostatnich żyjących kombatantów – świadków tamtych dni, jest okazją do przekazania testamentu Polskiego Państwa Podziemnego i etosu Armii Krajowej młodemu pokoleniu.

Organizatorami Festiwalu są: Stowarzyszenie Passionart, Instytut Pamięci Narodowej oraz Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie.

Festiwal składa się z dwóch etapów: przesłuchań wojewódzkich oraz eliminacji na szczeblu ogólnopolskim. Koncert Galowy połączony z rozdaniem nagród obędzie się 20 listopada 2022 r. w Krakowie.

Przesłuchania I etapu dla województwa łódzkiego odbędą się w dniu 4 listopada w Domu Kultury „502” przy ul. Andrzeja Sacharowa 18 w Łodzi. Kartę zgłoszenia należy przesłać pod adres: festiwal@piosenkaniezlomna.pl do dnia 27 października 2022 r.

Regulamin, Kartę zgłoszenia oraz inne informacje organizacyjne dotyczące Festiwalu znaleźć można na stronie internetowej: www.piosenkaniezlomna.pl. Wszelkich informacji udziela również wskazany tam koordynator wojewódzki oraz koordynator krajowy Festiwalu.

do góry