Nawigacja

Aktualności

Odwołanie wydarzeń IPN zaplanowanych na marzec i kwiecień. Zamknięte „Przystanki Historia”, księgarnie i czytelnie akt jawnych

Z powodu epidemii koronawirusa oraz w związku z zaleceniami i decyzjami władz państwowych Instytut Pamięci Narodowej odwołuje bądź przesuwa na termin późniejszy wydarzenia krajowe i zagraniczne, zaplanowane do 30 kwietnia. W zależności od rozwoju sytuacji ten termin może być skrócony lub wydłużony.

Zamknięte będą „Przystanki Historia”, księgarnie i czytelnie akt jawnych. Część dyskusji i promocji książek zamierzamy zrealizować bez udziału publiczności, zapewniając transmisję internetową. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym uprzejmie prosimy o ograniczenie lub całkowitą rezygnację z wizyt w siedzibach IPN w całym kraju. W sprawach pilnych proponujemy kontakt telefoniczny, e-mailowy lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Polecamy Państwa uwadze nasze serwisy internetowe oraz media społecznościowe, które będą redagowane na bieżąco. Znajdą tam Państwo m.in. komunikaty, materiały edukacyjne, teksty historyczne i multimedia dotyczące naszej działalności. Polecamy także zakupy w księgarni internetowej

do góry