Nawigacja

Aktualności

Konkurs historyczny „100. rocznica Bitwy Warszawskiej. 28. Pułk Strzelców Kaniowskich w wojnie polsko-bolszewickiej 1919-1921”

Z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Łodzi organizuje konkurs internetowy, w którym do wygrania jest zestaw nagród w postaci repliki odznaki pamiątkowej 28. Pułku Strzelców Kaniowskich wraz z folderem oraz koszulkę z podobizną kpt. Stefana Pogonowskiego!

Zasady Konkursu są następujące: 13 sierpnia organizator umieści na profilu Facebook Oddziału łódzkiego IPN 2 pytania konkursowe. 20 osób, które udzielą najszybciej poprawnej odpowiedzi na oba pytania, otrzymają zestaw nagród.

Odpowiedzi należy zamieszczać w komentarzach do pytań na portalu Facebook.

O przyznaniu nagrody decyduje Organizator w drodze analizy poprawności udzielonej odpowiedzi. W przypadku braku możliwości wyłonienia zwycięzcy pytania konkursowego nagroda nie zostanie przyznana.

Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o tym fakcie poprzez stronę „Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Łodzi” na Facebook’u w prywatnych wiadomościach do 15 sierpnia.

Laureaci będą mogli odebrać nagrody po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym (42 201-46-61) lub mailowym (oben.lodz@ipn.gov.pl) w siedzibie Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi, adres: budynek „Orion”, Łódź, ul. Sienkiewicza 85/87, piętro II.

do góry