Nawigacja

Aktualności

Gra miejska „Stan wojenny w Łodzi – Orła Wrona nie pokona” – Łódź, 11 grudnia 2016

  • Plakat gry miejskiej Stan wojenny w Łodzi – Orła Wrona nie pokona

Staraniem łódzkiego oddziału stowarzyszenia „Studenci dla Rzeczpospolitej”, pod patronatem Oddziału IPN w Łodzi, 11 grudnia 2016 r. (niedziela) w Łodzi w godzinach 10.00-14.00 odbędzie się gra miejska „Stan wojenny w Łodzi – Orla Wrona nie pokona”.

Celem gry jest przybliżenie jej uczestnikom związanych z Łodzią miejsc i postaci, pełniących ważne role i funkcje podczas stanu wojennego.

Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać zespoły 3-4 osobowe, złożone z osób powyżej 13 roku życia (osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę opiekunów), poprzez formularz Google.: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd4AUqsOy-FRTtzuxA94pjMN5p8GhzXzmdJFxIJ11E6YPkA-A/viewform

Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 grudnia 2016 r.

Zadaniem uczestników gry jest poruszanie się pomiędzy poszczególnymi punktami oraz wykonanie zadań. Za każde wykonane zadanie uczestnicy mogą otrzymać punkty, które zostaną przyznane przez organizatorów. Punkty przyznawane są w zależności od stopnia poprawności realizacji zadania. Na każdym punkcie zespół otrzyma przedmioty potrzebne do wykonywania zadań.

W dniu gry o godz. 10:00 odbędzie się odprawa uczestników (tj. wyjaśnienie zasad gry, sposobu oceniania, itp.) na Placu Dąbrowskiego w Łodzi.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się po zakończeniu gry w Wydziale Duszpasterstwa Młodzieży przy ul. Skorupki 13 w Łodzi.

do góry